Zespół Specjalistów

Nasi Specjaliści posiadają łącznie kilkadziesiąt lat doświadczenia, co jest gwarancją tego, że każdy Pacjent trafi pod opiekę Profesjonalisty dokładającego wszelkich starań aby rezultat pokrył się z założeniami. Nasza Klinika to nowoczesne miejsce spełniające restrykcyjne wymogi stawiane wobec placówek medycznych, zapewniając Pacjentom nie tylko maksymalne bezpieczeństwo, ale też wysoki komfort oraz pełną prywatność.

dr hab. n. med. Dariusz Skaba


Lekarz stomatolog, specjalista stomatologii ogólnej i periodontologii. Wykładowca akademicki, kierownik Zakładu Chorób Przyzębia i Błony Śluzowej Jamy Ustnej SUM. Jest współautorem ponad 180 prac naukowych opublikowanych w znanych zagranicznych czasopismach międzynarodowych i krajowych oraz wygłoszonych na Międzynarodowych Konferencjach naukowych. Jest również współautorem kilku popularnych podręczników dla studentów i lekarzy. Za wybitne osiągnięcia naukowe uzyskał wiele nagród w tym Ministra Zdrowia i Rektora Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Pełni Funkcje Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej przy Śląskiej Izbie Lekarskiej. Jest członkiem American Academy of Periodontology,  Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego, European Federation of Periodontology, Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej, Polskiego Towarzystwa Inżynierii Medycznej oraz Polskiego Towarzystwa Edukacji Medycznej „Sapientia”.

Lek.dent. Sabina Skaba


Lekarz stomatolog, specjalista medycyny estetycznej. Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Aby spełnić oczekiwania pacjentów stale podnosi swoje kwalifikacje na specjalistycznych kursach, szkoleniach i zagranicznych konferencjach. W swojej praktyce dokłada wszelkich starań, aby usługi związane z medycyną estetyczną były stale na jak najwyższym poziomie i przebiegały w miłej atmosferze, do każdego pacjenta podchodzi kompleksowo. Specjalizuje się w laseroterapii i medycynie estetycznej.

dr n. farm. Sara Winkler


Kosmetolog, biolog molekularny. Absolwentka Wydziału Farmaceutycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Wykładowca akademicki, autorka i współautorka kilkudziesięciu publikacji w czasopismach ogólnopolskich oraz dwóch monografii naukowych. Specjalizuje się w laseroterapii oraz terapii zmian skórnych związanych z trądzikiem, łuszczycą i AZS. Czynna uczestniczka konferencji naukowych. Do przedmiotów jej szczególnego zainteresowania należą nośniki we współczesnych lekach i wyrobach kosmetycznych oraz hodowla in-vitro autologicznych komórek skóry ludzkiej, które wykorzystywane są w leczeniu oparzeń oraz trudno gojących się ran.

Lek. dent. Anna Poznańska


Lekarz dentysta, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Stomatologia jest w jej życiu połączeniem pracy zawodowej i pasji. Na co dzień zajmuje się stomatologią zachowawczą oraz zabiegami z zakresu endodoncji i chirurgii. Chętnie współpracuje z małymi pacjentami. Regularnie poszerza swoje horyzonty na  szkoleniach i kursach.

Aneta Antkiewicz


Od 10 lat dyplomowana asystentka stomatologiczna. W codziennej pracy pośredniczy w komunikacji pacjentów z lekarzami, czynnie asystuje lekarzom przy zabiegach z endodoncji, periodontologii, chirurgii i protetyki.

Natalia Bus

Dyplomowana asystentka stomatologiczna. Asystuje podczas zabiegów stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyki oraz periodontologii.

Małgorzata Wiktor


Dyplomowany Naturopata. Specjalista z zakresu masaży Ajurwedyjskich oraz Kobido. Pasjonatka naturalnego upiększania i odmładzania oraz niekonwencjonalnych metod dbania o swoją skórę . Do każdej osoby podchodzi w sposób indywidualny i holistyczny, a wizytę traktuje jak pewnego rodzaju rytuał dla ciała i zmysłów.