Technologie w stomatologii

Sab Dent to nowoczesny gabinet stomatologiczny, który wychodzi naprzeciw Twoim najwyższym oczekiwaniom. W trosce o Twój przede wszystkim zdrowy i piękny uśmiech oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną w przystępnych cenach.  Wszystkie zabiegi wykonujemy przy użyciu najwyższej klasy specjalistycznego sprzętu renomowanych firm. Dla Twojego komfortu stworzyliśmy także możliwość wykonywania zdjęć rentgenowskich, w tym pantomogramu i tomografii zębów.

Gabinet wyposażony jest we wszystko co sprzyja najwyższym standardom współczesnej stomatologii. Poza specjalistycznnymi unitami stomatologicznymi OMS i Chirana posiadamy

Laser ten może emitować trzy długości fali 450nm, 450nm, i 980nm, należy do najnowoczesnijszych urządzeń tego typu o bardzo szerokim spectrum dzastosowania. Od wykonywania bezbolesnych atramatycznych zabiegów chirurgicznych do fotobiomudulacji w gojeniu ran fotoaktywnej dezynfekcji PAD. Daje najlepsze efekty zabiegowe w chirurgii szybsze gojenie, bezpieczne leczenie schorzeń błony śluzowej i chorób przyzębia oraz diagnostykę zmian w jamie ustnej.

Mikroskop Alltion z serii AM-3000 – nowoczesny i precyzyjny mikroskop diagnostyczno zabiegowy pozwalający na precyzyjne wykonywanie zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji i periodontologii

Bezprzewodowy mikrosilnik do opracowania kanałów korzeniowych z endometrem
Rooter® Universal to nowość od firmy FKG: bezprzewodowy mikrosilnik z wbudowanym endometrem.
Dzięki jego funkcjom i precyzyjnym pomiarom, z łatwością radzi sobie sobie z problemami opracowania kanałów i przeprowadzisz perfekcyjne leczenie endodontyczne.

Bezprzewodowe innowacyjne urządzenie do wypełniania kanału termoplastyczną płynną gutaperką. Urządzenie umożliwia wprowadzenie uplastycznionej gutaperki wprost do kanału. Taka metoda kondensacji termoplastycznej gutaperki zapewnia łatwe i szybkie wypełnienie systemu kanałowego. Uplastyczniona gutaperka idealnie adaptuje się do nieregularnego kształtu kanału gwarantując szczelne wypełnienie na całej jego długości. Urządzenie łączy w sobie najnowocześniejsze osiągnięcia elektroniki w połączeniu ze szczególną dbałością o szczegóły.

To najnowocześniejsze urządzenie do profilaktyki i higenizacji na rynku. Mectron Combi Touch-Perio umożliwia pełną higienizację, usuwanie kamienia, higienizację implantów, ekstrakcję, a także leczenie endodontyczne, periodontologiczne i protetyczne. Posiada wyjątkowo dobrze dobre składem piaski , które zapewniają nie tylko odpowiednie oczyszczanie powierzchni naddzisłowych z osadów i przebarwień ale bezpieczne usuwanie biofilmu poddziśłowego w przypadku chorób przyzębia.

Autoklaw EURONDA to lider na rynku autoklawów, który przeszedł skomplikowane testy wytrzymałościowe w światowej klasy laboratoriach, aby marka mogła zagwarantować najwyższą jakość i niezawodność dla branży medycznej. Pacjenci i pracownicy kliniki Sab-dent są optymalnie chronieni dzięki wykorzystaniu jakości sterylizacji. Należy pamiętać, że autoklaw to najważniejszy element bezpieczeństwa w całym procesie dekontaminacji.