Terminarz

Szkolenie kładzie nacisk na indywidualną pracę kosmetologa z trenerem. Podczas całodniowego szkolenia kursant poznaje podstawowe zagadnienia związane z powiększaniem i modelowaniem ust. Przedstawione zostają różne techniki modelowania- w tym usta na płasko. Kursantka ćwiczy zdobyte umiejętności na 3-4 modelkach.
Szkolenie prowadzi mgr Karolina Żurowska-Migas

Podczas szkolenia przedstawimy działanie nici PDO i uczymy w jaki sposób z pomocą nici można uzyskać efekt mechanicznego uniesienia tkanki. Szkolenie to skupia się na rewitalizacji w obszarach silnej mimiki, czyli atroficznych obszarach wokół oczu, ust jak i szyi.

Podczas szkolenia przedstawimy teorię z zakresu rodzajów nici PDO dostępnych na rynku, a także wskazań i przeciwwskazań zabiegowych. Jedną część teoretyczną poświęcimy anatomii oraz omówimy techniki iniekcyjne na wybranych okolicach zabiegowych. Przedstawimy sposób wkłucia i wypełniania tkanek oraz jak dobrać zabieg i spisać protokół zabiegowy.

Szkolenie prowadzi Lek.med. Marcin Huwer

W ramach szkolenia lekarz/ lekarz dentysta poznaje techniki podstawowe i zaawansowane ( poza rejestracją produktu) stosowania toksyny botulinowej w korekcji zmarszczek mimicznych.
​Omawiane są przeciwskazania i możliwe powikłania. 

Szkolenie kładzie nacisk na praktykę kursanta, który ma możliwość przećwiczenia zdobytej wiedzy na 5-6 modelkach. 

Szkolenie prowadzi Lek.Med. Marcin Huwer

W ramach szkolenia linergista zdobywa wiedzę oraz umiejętności praktyczne. Poznaje różne techniki wykonywania makijażu permanentnego, uczy się doboru odpowiedniego kształtu oraz pigmentu. ​
Szkolenie prowadzi mgr Gabriela Magiera.

Szkolenie kładzie nacisk na indywidualną pracę kosmetologa z trenerem. Podczas 5-godzinnego szkolenia omawiamy rodzaje kwasów, pracujemy na kwasach- migdałowym, glikolowym, pirogronowym, TCA oraz salicylowym. Poznajemy zalecenia pozabiegowe oraz powikłania i postępowanie pozabiegowe.​ Szkolenie prowadzi mgr Sara Winkler.

 

W ramach 3-dniowego szkolenia linergista zdobywa wiedzę oraz umiejętności praktyczne. Poznaje różne techniki wykonywania makijażu permanentnego, uczy się doboru odpowiedniego kształtu oraz pigmentu. ​
Szkolenie prowadzi mgr Gabriela Magiera.

W ramach szkolenia linergista zdobywa wiedzę oraz umiejętności praktyczne. Poznaje różne techniki wykonywania makijażu permanentnego, uczy się doboru odpowiedniego kształtu oraz pigmentu. ​
Szkolenie prowadzi mgr Aleksandra Capała.