Kadra szkoleniowa

Lekarz z powołania i pasji, z ponad 9 letnim doświadczeniem w szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej. Specjalizujący się w zabiegach z użyciem toksyny botulinowej, wypełnienia tkanek miękkich za pomocą kwasu hialuronowego, liftingu twarzy z zastosowaniem nici z haczykami.​
W swojej praktyce stawia nacisk na bezpieczeństwo, zachowanie naturalnego wyglądu pacjenta, dobór odpowiedniego preparatu i technik zbiegów. Dr Huwer kładzie duży nacisk na anatomię twarzy oraz zapobieganie potencjalnym powikłaniom. Autor unikalnej metody korekcji wolumetrycznej twarzy oraz ust.
Oprócz działalności w Placówce Dr Huwer jest wykładowcą i trenerem w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Prowadzi zajęcia praktyczne dla lekarzy i lekarzy dentystów na kierunku medycyna estetyczna. Sam regularnie rozwija swój warsztat i umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach w kraju i za granicą. Wiedzą tą bardzo chętnie i w przystępny sposób dzieli się z kursantami podczas organizowanych przez nas szkoleń.

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym w Lublinie, ukończyła również studia podyplomowe „Medycyna estetyczna i kosmetologia lekarska” na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej. Medycyna estetyczna ogromna paja doktor Patrycji. Pomaga pacjentom w osiągnięciu pięknego naturalnego wizerunku, który doda pewności siebie i niweluje kompleksy. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kongresach i szkoleniach. Główną dewizą w pracy zawodowej Pani Doktor jest ,,Leczę tak jaki życzyłabym sobie tego dla siebie i moich bliskich,,
Lek. Patrycja buduje w czasie wizyty swobodną i przyjazną relację, aby pacjenci czuli się zaopiekowani i bezpieczni. Jednocześnie podczas szkoleń przekazuje swoim kursantom ogrom wiedzy i wsparcia

Kosmetolog, szkoleniowiec i niesamowita kobieta w jednym!
Nieustannie podnosi swoje kompetencje na licznych szkoleniach w Polsce i za granicą. Specjalistka o niebywałym podejściu do pacjenta i kursantów.

Karolina w naszym centrum prowadzi szkolenia dla kosmetologów min. z powiększania i modelowania ust, lipolizy oraz mezoterapii. Zapraszamy na szkolenia do Karoliny.

Kosmetolog, biolog molekularny. Absolwentka Wydziału Farmaceutycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Wykładowca akademicki, autorka kilkudziesięciu publikacji naukowych i monografii z zakresu nowoczesnych nośników stosowanych w farmacji i kosmetologii. Ekspertka w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań z zakresu kosmetologii estetycznej i laseroterapii.

Gabriela jest absolwentką Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach. Po pięciu latach studiów otrzymała z wyróżnieniem tytuł magistra. Prowadząc liczne szkolenia oraz pracując bezpośrednio z klientami zawsze dąży do perfekcji oraz przekazywania wiedzy w przejrzysty i łatwy sposób.

W swojej pracy stawia na ciągłe doskonalenie techniki pracy. Swoje doświadczenie szkoleniowca oraz lata praktyki zawodowej chce połączyć aby dać osobom zaczynającym swoją przygodę z makijażem permanentnym stabilny fundament do pracy w zawodzie. Zapraszamy do Gabrieli na szkolenie z makijażu permanentnego brwi!

Ola swoją przygodę z kosmetologią rozpoczęła 12 lat temu. Praca z kursantami i klientkami to jej pasja. Uwielbia kontakt z ludźmi i na ten moment nie wyobraża sobie robić nic innego. Ola to wyjątkowo cierpliwa i uśmiechnięta pani instruktor, która z wielką chęcią dzieli się z kursantkami swoją wiedzą i doświadczeniem.